Imam promijenu boje na glavicu ali vise ispod kozice kad je navucem i hrapava bijela crta ispod koze iza glavica me najvise muci pa me ponekad svrbi pa ako mozete da mi odg sta bi moglo biti a po glavicu stalno svijetli koza kao vitligo pa se ponekad zacrveni na pojedinom mjestu i svrbi. Mazao sam plymicol 2 tjedna i opet isto al me nije svrbilo dok sam mazao i jedno vrijeme canesten kremu oko tjedan dana. Molim vas da mi odgovorite da nemoram ici doktoru koju kremu bi trebao uzeti ili sta vec drugo da koristim hvala unaprijed; ) ) )

    Odgovoreno: 03. 02. 2013.
    • Poštovani,
      Moguce je da se radi o gljivicnoj infekciji sto bi moglo da se dokaze brisom.
      imajte odnose sa zastitom neko vreme.
      koristite kanesten mast ali mozete i na usta uzimati paraprotex i probiobalance tablete
      sto bi bilo efikasnije.
      videti na www. Suplementi-srb. Com