Postovani! Imam problem sa ed. Bio sam na svim mogucim pregledima, bakterioloski (bris) , prostata (psa 0. 21, iscedak bez pat. Promena) , krv (kompletna analiza, cak i na bilo koji virus) , hormonski i sve je u redu. Problem sa ed je poceo odjednom, promenom partnerke i to na prvom susretu. Jutarnje erekcije imam. Desava se cak da ponekad imam i normalnu erekciju i normalan odnos. Nekada nista, kao da dole nemam nikakav osecaj. Probao sam cialis cak i 1/4 tablete deluje savrseno. Pretpostavljam da je problem psihicke prirode. Razgovarao sam sa partnerkom i ona to savrseno razume, i ne potencira na to uvek, vec na prici, mazenju, ljubljenju. Njoj veliko hvala na razumevanju. U takvim situacijama desava se da posle nekih 15-30 min postignem normalnu erekciju i normalan odnos. Molim za savet i preporuku sta dalje i eventualno nekog preparata koji bi koristio za prevazilazenje problema. Molim da mi odgovorite na mail. Unapred zahvalan!

    Odgovoreno: 03. 02. 2013.
    • Poštovani,
      Problem je psihicke prirode.
      probajte malo da promenite stil zivota.
      cialis koristite povremeno.
      stalno mozete koristiti sledece suplemente:
      rhodiolin caps
      panax ginseng tab.
      vital man tab
      stress managament b-comp.
      o suplementima se informisite na www. Suplementi-srb. Com
      www. Biobalance. Rs
      www. Calivita. Com