Postovani, hvala na javljanju, ali sam i malo razocaran odgovorom. Kao sto sam vec rekao sve analize su mi uredne kde nepostoji nikakvih indikacija infekcija ili bakterija, pazljivo sam procitao sve o proizvodima koje ste mi preporucili, protex ima logike da imam neku infekciju koju sam verovatno imao na pocetku ali sada nemam, probiotik neznam kakve to veze ima posto nemam problema sa varenjem i tezinom, ja vam sa nisam javio da bi mi prodali neki proizvod nego za savet i misljenje, i ako se i odlucim za neki proizvod od navedenih, niste mi rekli koliko dugo da ih pijem, ali opet kazem mene brine sto su mi svi nalazi uredni a problem i dalje postoji. Spostovanjem slavoljub

    Odgovoreno: 03. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Niste naveli broj vaseg pitanja-odgovora
      nekada akademska medicina svojim sredstvima ne moze
      da resi sve probleme. Ja u mojoj praksi dugo godina koristim fitopreparate
      koji su jako mocni i kojima resavam mnoge probleme mnogima.
      nisam imao nameru da vam prodam preparate vec samo da se informisete o njima,
      i drugacijem pokusaju lecenja.
      nisam vam dao niti jedan moj sajt za to.
      za vise informacija mozete se obratiti na moj meil: bocokic@gmail. Com