Poštovani doktore, imam 23 godine i penis mi je u erekciji kriv prema gore (i malo u levo stranu) . Zakrivljenje prema gore moglo bi se uporediti sa oblikom banane. Čitao sam dosta na internetu i mogu reci da ne primećujem nikakvo ožiljno tkivo. Mislim da je zakrivljenje uvek bilo prisutno (jos od prve erekcije) . Da li je rešenje mog problema komplikovano i da li se to radi na samo jedan način, ili postoji više različitih intervencija? To pitam iz razloga, jer sam pročitao da uglavnom primenjivani metod podrazumeva zasecanje donje strane i skraćenje penisa, što iskreno ne bih voleo. Takodje me zanima da li i kakve rizike nosi operacija i koliko traje postoperativni tok? Hvala, milan

    Odgovoreno: 03. 02. 2013.
    • Poštovani,
      Ako vam zakrivlkjenje ne pravi probleme pri odnosu onda ne morate ici na korekciju istog.
      predlazem vam da nadjete urologa ili plasticnog hirurga koji se bavi tom problematikom i
      na eventualnu korekciju idete samo ako to mora da se radi.
      mozete potraziti dr r. Djinovica.