U zadnjih godinu dana desava mi se da mi se testisi i penis skupljaju kao da su pod uticajem hladne vode, stvaraju mi jaku neprijatnost i to moze trajati i satima, ponekad se i opuste ali to uglavnom traje kratko, nemam problema sa erekcijom, niti se velicina smanjuje pri erekciji, samo u opustenom stanju vi stvara neprijatnost i imam potrebu da ga non stop istezem. Moram da naglasim da se svakodnevno bavim sportom, hvala na paznji

    Odgovoreno: 03. 02. 2013.
    • Poštovani,
      Morali bi da se javite urologu na pregled i da se kompletno urade sve potrebne
      laboratorijske i bakterioloske analize.
      postoji mogucnost da imate hronicni prostatitis.