Postovani, nekad kada sam pod napetoscu ili stresom, testisi mi se skroz skupe odnosno smezuraju i jaja se skroz povuku pod kozu, tj nekako pobegnu. . Ovo mi se takodje desava kad se bavim sportom. . Da li je to normalno? I da li nesto mogu uciniti povodom toga tj da to sprecim? Unapred hvala.

    Odgovoreno: 03. 02. 2013.
    • Poštovani,
      To sto se desava nije strasno, ali kod tako mobilnih testisa postoji mogucnost
      da se isti uvrnu /torsio/ sto ne bi bilo dobro.
      da do toga ne dodje mozete videti sa vasim urologom da se testisi malom intervencijom fiksiraju u
      skrotumu. Tada se vise ne bi pomerali niti bi postojala opasnost od torzije.