Poštovani šaljem vam nalaze doktora urologa u vidu skeniranog dokumenta u nadi da ćete mi pomoći. Pored toga napominjem da sam od siptoma imao još i osećaj hladnoće u donjem delu karlice koja se širila po celom telu. Dva puta sam vršio analize iz uretre na candidu oba puta negativne, jednom na hlamidiju negativan, test urinokulture negativan, krvna slika u redu, bio kod doktora za polne i kožne bolesti - nema promena po koži spoljnih genitalija. Molim vas da mi odgovorite da li ovi siptomi u nalazu kod doktora urologa ukazuju na hronični nebakterijski prostatitis ili postoji mogućnost bolesti uretre. Lekove navedene u nalazu koristim 50 dana i imam pobolj šanja u pogledu noćnog mokrenja (1-2 puta) preko dana često mokrim (pijem čaj od brusnice) ponekad osećam peckanje i žarenje prilikom mokrenja a i kad ne mokrim i to preko dana (što je iritirajuće) dok nekad peckanje i žarenje nestane što je retko. Dešavalo mi se da učestalo mokrim naročito noću ali to je kratko trajalo i na to nisam obraćao pažnju, ali sad ovo je baš frustrirajuće. Da li ima leka i koliko traje lečenje ove podmukle bolesti. Napomena: ne pijem alkohol ali prethodne 2-3 godine ssam bio bas dosta gaziranih pića. Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 03. 02. 2013.
    • Poštovani,
      Hronicni urethroprostatitis tako ide sa dosadnim ali podnosljivim tegobama.
      predlazem da odnosi neko vreme budu sa zastitom.
      uradite jos bris uretre na trihomonas vaginalis i obe mikoplazme.
      uzimajte nekoliko meseci pored lekova koje pijete:
      paraprotex tab
      probiobalance tab
      kapi d drops
      rhodiolin caps
      umesto prostamola uno mozete koristiti prostate power
      videti na www. Suplementi-srb. Com
      www. Biobalance. Rs
      www. Calivita. Com