Poštovani dajtemi savet način lečenja bolesti: morbi prostatae alii n42 balanopsothitis u urinokulturi izolovana je bakterija eseherihia col. 50000

    Odgovoreno: 31. 01. 2013.
    • Poštovani,
      Niste naveli koliko imate godina sto je u ovom problemu vazna stvar.
      ako je radjena urinokultura onda imate i antibiogram.
      licno mislim da ne morate ici sa antibioticima posto je broj klica mali i da lecenje
      pocnete sa paraprotex i probiobalance tabletama. Popijte po jednu kutiju ovih preparata.
      videti na www. Suplementi-srb. Com
      www. Biobalance. Rs