Moje postovanje, uradio sam bris glansa mikoloski i bakterioloski. Izolovane su sledece stvari: gljivice iz roda candida -veliki broj escherichia coli - mali broj enterococcus spp. - umeren broj molimvas savet za lecenje?

    Odgovoreno: 31. 01. 2013.
    • Poštovani,
      Lecenje: paraprotex i probiobalance tablete po jedna kutija a to ce biti u trajanju od dva meseca.
      za to vreme odnosi sa zastitom.
      nemojte koristiti klasicne antibiotike jer ce te samo prosiriti candidu.
      o preparatima se raspitajte na www. Suplementi-srb. Com
      www. Biobalance. Rs
      www. Calivita. Com