Odgovor na vaše pitanje: postovani, pre nekoliko meseci sam imao bolove u desnom testisu, otisao sam kod urologa i dijagnoza je bila orchitis et epididymitis n45 pripisani su mi antibiotici koje sam ispio i bol se povukao na nedelju dana, da bi se sad opet povratio. Inace uradio sam ultrazvuk i sve je bilo u redu. Interesuje me da li treba da radim neke dalje analize i koliko ova bolest moze da utice na moju plodnost? Hvala unapred je poštovani, bolest koju pominjete ne moze da se izleci za nedelju dana. Ponovo se javite na pregled jer treba nastaviti terapiju. Pozdrav samo sam jos hteo da pitam koliko ova bolest moze da utice na moju plodnost? I da li cu imati posledica? Hvala na odgovoru

    Odgovoreno: 30. 01. 2013.
    • Poštovani,
      Bila je infekcija sa jedne strane sto znaci da je kontra lateralna strana ispravna.
      inace bolest ne mora da ostavi nikakve komplikacije sto je najcesce i slucaj.