Da li je moguce da muskarac sa jedne na drugu devojku prenese urinarnu infekciju, a da on ne bude inficiran? Ili bude, ali da se bakterije nakon nekog vremena povuku same od sebe? Naime, decko je imao seksualni odnos sa jednom devojkom pre mesec ipo dana, nakon dve nedelje ili tri, samnom. . . Kroz nedelju dana dobila sam simptome urinarne infekcije viseg stadijuma, posto sam imala i krvi u mokraci, on se isto zalio da je imao peckanja pre nego sto smo mi imali odnos, i kada sam mu rekla sta se desilo, rekao mi je sta je bilo sa tom devojkom i kako je trazila da joj kuva uvin caj (koji se koristi u tim situacijama) . Pre par dana bio je na analizama, i nema nikakvih bakterija, ali je ocigledno da smo doticna i ja zarazene. Da li je moguce da su se bakterije kod njega povukle? Posto su mi majka lekar, objasnila mi je da devojke mnogo cesce oboljevaju od toga, ali nije toliko strucna u toj oblasti. Da li biste mi mogli pojasniti?

    Odgovoreno: 31. 01. 2013.
    • Poštovana,
      Neznam sta je sve vas decko uradio od bakterioloskih pregleda.
      za nas su bitne polno prenosive klice/gonokok, trihomonas vaginalis, hlamidija, mikoplazme/.
      licno ne verujem da vam je on preneo bolest jer ste tek posle nedelju dana dobili prve simptome
      infekcije. Pretpostavljam da se radilo o nekoj banalnoj infekciji.