Postovanje. Imam skoro 38 god. U braku sam 7 god i imam dvoje dece. Zbog povecane telesne tezine nikad nisam bio nesto potentan niti sam se brinuo zbog toga. Moj seksualni zivot nikad nije ni bio nesto za pohvalu. Kad sam zeleo, radio sam to. . . Sada kako godine prolaze moja seksualna potreba je sve manja i manja. Pozelim svoju zenu i odradim koliko moram. Trudim se da ne traje dugo jer imam problema sa odrzavanjem potencije. Vec sam poceo da se brinem. Imate li neki savet?

    Odgovoreno: 30. 01. 2013.
    • Poštovani,
      Prvo radite na skidanju tezine promenom navika i nacina ishrane i
      sto vecom fizickom aktivnoscu.
      proverite polne hormone/fsh, lh, progesteron i testosteron/ kao i
      hormone stitne zlezde.