Postovani, od oktobra meseca miu je dijagnostikovano epidimimitis oba testisa, uradjen je ultra zvuk, i analiza krvi, gde je dijagnoza potvrdjena, prvih mesec ipo dana ispio sam tri vrste antibiotika uz chemoral, mirovao radio elevaciju, iso na mesecne kontrole i znatno se povuklo ali mala zdebljanja i dalje stoje. Pre 20 dana radio sam spermokulturu i bris urete i nalaz je bio cist, prosle nedelje sam na svoju ruku uradio kompletnu krvnau sliku sa sedimentacijom i urino kulturu i nalaz je bio odlican. Pitanje, sta me buni i brine, zasto se to nepovlaci skroz posto sam bez ikakvih terapija odavno, najveci problem se javlja ujutro kada su mi testisi uvecani i zadebljanja veca i ondatek u toku dana to omeksa ali pri samom dodiru osecaju se jos mala zadebljanja. Sta da radim. Moj urolog mi je rekao dace se topovremeno povuci ali ja gubim nadu, muskarac sam koji nema decu a zeleo bih, da li mogu da uradim spermogram sada ili dacekam konacno izlecenje i ako mozete molim vas da mi kazete sta da radim dalje. S postovanjem slavoljub

    Odgovoreno: 30. 01. 2013.
    • Poštovani,
      Epididymitis se kod nekih duze leci sto je izgleda slucaj i kod vas.
      predlazem vam da uzimate neko vreme paraprotex i probiobalance tablete kao i
      d-drops kapi. Uzimajte dosta tecnosti a spermogram i spermokulturu uradite za tri meseca.
      o predlozenim preparatima videti na www. Biobalance. Rs
      www. Suplementi-srb. Com
      www. Calivita. Com