Postovani, imam 16 godina i nekad imam problema sa potencijom. Brzo se spusta. Znam da je sve do psihe ali ne mogu vise dozvoliti da mi se to desava. Osecaj je odvratan i ocajan. Koje lekove bi mi preporucili, sa obzirom na moje godine? I koliko kostaju u apotekama bez recepta?

    Odgovoreno: 30. 01. 2013.
    • Poštovani,
      Obzirom na vase godine preporucio bih vam samo supleemente i to:
      panax ginseng tablete/ 1 dnevno/ i rhodiolin kapsule/1 pre dorucka/.
      u ishrani sto vise voca i povrca.
      zabrana pusenja, alkohola, opojnih sredstava.
      videti na www. Suplementi-srb. Com