Postovani, koza na samom glansu penisa oko otvora uretre mi je svetlija i zna nekad da se ljusti kao kada izgorimo na suncu. Nista ne boli, nego bih samo zeleo da mi se to vise ne desava. Da li je to opasno i sta biste mi preporucili da koristim? Hvala

    Odgovoreno: 30. 01. 2013.
    • Poštovani,
      Bilo bi dobro sa tog mesta da se uzmu brisevi na bakterije i gljivice.
      druga je mogucnost da krenete sa terapijom napamet i to:
      paraprotex i probiobalance tablete per os a da koristite kansen mast za spoljnu upotrebu.
      odnosi neko vreme sa zastitom.
      videti na www. Suplementi-srb. Com