Postovani, ja sam vam vec jednom pisala u vezi moje majke ona ima fistulu na besici i ima ne kontrolisano mokrenje, htela sam da vas pitam s'obzirom da je zavrsila sa svim hemoterapijama i zracenjima sto je imala zakazano joj je sad da ide da joj se stavi kateter koji ce nositi 6 meseci do sledece operacije, htela sam vas pitati dali je postavljanje i nosenje samog katetera bolno i kako najbolje da odrzava taj kateter da ne dodje do nekih komplikacija i infekcija. . . ? Hvala unapred pozdrav

    Odgovoreno: 26. 01. 2013.
    • Poštovana,
      Stavljanje i nosenje katetera nije nista tesko ni posebno.
      niti je odrzavanje katetera problem.
      treba da uzima dosta tecnosti a povremeno i antibiotike.