Vec mesec i po dana imam neprijatan miris iz penisa i ostavljam tragove, uzasno me boli kad je u erekciji i najvise me zabrinulo je to sta sam posle odnosa skoro primetio i krv da mi izlazi. . . Nemam knjizicu pa sam na svoju ruku poceo da pijem hemomicin i smanjili su mi se tragovi ali uzasan bol u erekciji i krv nisam uspeo da zaustavim. . . Sta mislite da je u pitanju i metode lecenja

    Odgovoreno: 26. 01. 2013.
    • Poštovani,
      Ako mokrite krv onda je neophodno da se javite urologu na pregled.
      treba uraditi ultrazvuk besike i prostate, osnovne laboratorijske preglede krvi i mokrace,
      urinokulturu i briseve uretre na bakterije, gljivice, gonokok i trihomonas.