Postovani imam jedno pitanje kazite mi koliko dana traje tretman radiotalasima u pitanju je uklanjanja tisonovih zlezda za glavica? Dali se to radi s svakodnevno i koliko vremenski traje (15 min, 30 min itd) probem je sto zbog posla nemogu da putujem cesto i koliko kosta tretman ako nije problem da objavite

    Odgovoreno: 26. 01. 2013.
    • Poštovani,
      Tretman traje do 15-20 minuta a to zavisi od toga koliko su promene rasprostranjene jer se svaka
      promena odstranjuje.
      cena je od 50 do 100-150 evra opet zavisno od rasprostranjenosti promena.