Postovani doktore, vec godinu dana povremeno imam problema pri mokrenju. Osecam naglu potrebu za mokrenjem i jako neugodan osecaj pri zavrsetku istog. Ponekad se pojavi cak i po malo krvi u mokraci koja je mutna. Problem se uglavnom javi dan ili dva nakon seksualnog odnosa. Radila sam briseve kod ginekologa i rezultat je da nisu izolovane patogene bakterije aerobne i fakultativno anaerobne kao ni gljive roda candida. Takodje urlolog je na ultrazvucnom pregledu konstatovao da je sve u redu. Molila bih da mi kazete koje analize bih trebala da uradim ja, a eventualno i moj suprug mada on nema nikakvih problema.

    Odgovoreno: 27. 01. 2013.
    • Poštovana,
      Uradite jos urinokulturu, odredite grupu vaginalnog sekreta i uradite briseve na hlamidiju
      i obe mikoplazme.
      neka odnosi budu sa zastitom.
      do stizanja rezultata koristite paraprotex, ac zymes i d drops kapi.
      videti na www. Biobalance. Rs