Postovani/a, pre 4 dana je poceo da mi se javlja svrab prilikom mokrenja u mokracnom kanalu, a nakon 4 dana i crveni osip na kozi - na preponama i testisima. Radio sam test na hlamidiju i test uretralnog kanala. . . Oba su negativna! Sad cekam test na gljivicnu infekciju. Interesuje me sta bi to jos moglo da bude osim ova tri pomenuta gore. Hvala unapred.

    Odgovoreno: 25. 01. 2013.
    • Poštovani,
      Uradite i briseve na obe mikoplazme i trihomonas.
      predlazem da koristite paraprotex i probiobalance tablete kao i d-drops kapi.
      videti na www. Biobalance. Rs