Za vrijeme erekcije penis mi je pod oštrim uglom, otprilike znam da smije bit, al oko 75-70-65 stepeni. . . Ali u mene je za vrijeme erekcije pod uglom od 30 stepeni otprilike. . . Možel se to kako izliječit, ispravit,. . . ? Mozda ste već odgovorili na ovo pitanje, ali ne mogu nać odgovor, pa bih vas molio da mi napišete. . Hvala

    Odgovoreno: 25. 01. 2013.
    • Poštovani,
      Ako nemate smetnji pri odnosu onda to ne dirajte, a ako vam otezava odnose onda
      nadjite urologa ili plasticnog hirurga koji to moze korigovati operacijom.