Ovakvih tema ima ali ne znam da li je bas ista, tj da li se radi o istom problemu. Pojavile su mi se veoma sitne bele tackice na penisu, tj imam ih vec duze vreme. Tackice imam na obodu glavica, ali ne i na samom glavicu, takodje ih ima i na telu penisa. Moram samo da napomenem da nisam imao seksualnih odnosa. Hvala unapred!

    Odgovoreno: 25. 01. 2013.
    • Poštovani,
      Moguce je da se radi o bisernim papulama penisa koje i ne moraju da se odstrane.
      proverite na pregledu kod urologa da li je to to ili posaljite sliku.

      Pozdrav

Komentari na pitanje: #111388

    • Pozdrav imam 45 godina u zadnje vreme nemam nemam zelju ni volju za seksom pa mi recite da li je to normalno il mi nesto hvali a u punoj sam snazi, unapred hvala.