Postovani, zanima me da li se nakon operacije cirkumcizije rana usiva koncima koji sami otpadaju nakon izvesnog vremena, kao i da li je posle operacije neophodno odlaziti na previjanja ili je dovoljno da pacijent sam kod kuce vodi racuna o rani? Hvala.

    Odgovoreno: 25. 01. 2013.
    • Poštovani,
      Moze da se sije i jednim i drugim koncima, ali najcesce resorptabilnim u kom slucaju konci sami otpadaju.
      ako rana lepo zarasta ne treba ici na previjanje vec moze kuci pranjem rane.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #111387

    • Pre nedelju dana sam obrezan, urolog mi je rekao da ce konci sami otpasti, mene interesuje posle kog vremena ce konci otpasti, i da li ce pomoci ako polni organ drzim u toploj vodi?