Molim vas doktore za jednu malu pomoc u prilogu vam saljem sliku. Naime prije 10 ak dana mi je nesto iskocilo pri dnu odnosno izmedu penisa i testisa na samoj granici kao neka podkozna bubuljica koja se smiri kad je ne diram ali s vremena na vreme zna malo buknut. . Molim vas da me savjetujete da li je to uopste bubuljica i dali je ista opasno. . Da mi preporucite mozda neku mast ili da se hitno javim urologu veliki pozdrav.

    Odgovoreno: 25. 01. 2013.
    • Poštovani,
      Slika ne moze da se uvelica ali mi sve ovo lici na stafilokoknu bubuljicu.
      uzmite stanicid mast a mozete i stanicid tab 3x1 sedam dana.
      uz to koristite ddrobs kapi /alfa d3 vit/ i c 1000 tab.
      videti na www. Biobalance. Rs