Postovani doktore, da li bi mogi da mi protumacite spermogram mog supruga i da li sa ovakvim rezultatima moze doci do prirodnog zaceca. Kolicina ejakulata 3ml ph nalaz ejakulata 8 konzistencija retka viskozitet rastegljiv razredjenje 1: 10 broj spermatozoida 2. 000. 000/ml pokretljivost spermatozoida 40% normalnih oblika spermatozoida 50% patoloskih oblika spermatozoida 30% nezrelih oblika spermatozoida 20%

    Odgovoreno: 25. 01. 2013.
    • Poštovana,
      Broj je smanjen i treba videti koji je uzrok toga.
      obavezno da se javi na pregled kod urologa.
      pretpostavljam da ce korekcija moci da se uradi u kom slucaju bi moglo da se
      ocekuje prirodno zacece. U protivnom idite na vto.