Poštovani, imam problem za koji vam se obratilo koliko vidim dosta ljudi. Problem je dakle sužene kožice ali koliko primećujem po pitanjima moj je lakši problem. Naime ja kožicu mogu da prevučem preko glavića bez problema. Dalje je problem. Formira mi se kao prsten iza glavića i dalje ne mogu da je vučem. E sad pokušao sam uz pomoć nekih krema i uz njhovu pomoć uspešno bez nekih velikih bolova uspevam da prevučem kožu do kraja. Ovaj problem imam samo kada je penis u erekciji. Moje pitanje je da li ću redovnim zahvatima sa kremom uspeti da rešim ovaj problem tj da raširim kožicu? Ili da se obratim urologu za kojeg pretpostavljam da će preporučiti obrezivanje što mi nekako neodgovara? Imam 20 godina, ovaj problem sam primetio pre nekih 4-5 godina. Ali sada kako sam seksualno aktivniji dosta mi smeta za razliku od ranije. Pozdrav: )

    Odgovoreno: 25. 01. 2013.
    • Poštovani,
      Pokusajte koriscenjem masti da "fiskulturom"prosirite prepucijalni otvor.
      ne masti nego "fiskultura" odradjuje posao.
      ako ne budete uspeli, onda je circumcizija neodlozna.