Postovani, zanima me dali se testisi umanje posle ejakulacije i dali se opet uvecaju kada se napune spermom, kolika je normalna velicina testisa i dali testisi imaju veze sa erekcijom tj. Dali ljudi sa vecim testisima imaju bolju erekciju od onih sa prosecnim. Hvala

    Odgovoreno: 18. 01. 2013.
    • Poštovani,
      Testisi se ne smanjuju posle ejakulacije.
      spermatozoidi pri ejakulaciji poticu iz semenih kesica, gde su lagerovani.
      u testisima se stvara testosteron, ali to ne zavisi od velicine testisa.