Pozdrav, interesuje me da li je normalno da sa 25 godina primetim da imam vidljivo izrazenije vene na penisu. Ta promena se desila u roku od mesec dana. Bio sam kod tri urologa i oni kazu da je to u redu, jedan od njih mi je rekao kako su promene na penisu nesto na sta cu morati da se naviknem. Pritom sam primetio i da imam malo "viška" skrotuma, tacnije izmedju testisa i penisa kao da se pravi neka vrećica od tog viška, ali ona nestaje kada mi se testisi skupljaju npr. U hladnoj sredini. I na to sam ukazao mom urologu koji je na to rekao da je to kod njega jos izrazenije no kod mene. Sve to zapravo izgleda i dalje normalno, ali ipak drugacije no pre mesec dana. Inace radio sam analizu krvi i mokraće i rezultati su dobri. Interesuje me vase misljenje, da li da ne brinem ili da se ipak obratim nekom privatniku? Hvala unapred.

    Odgovoreno: 19. 01. 2013.
    • Poštovani,
      Sto se vena tice verovatno ste bili malo "aktivniji", ali to nije nista patolosko.
      za "visak"nisam siguran da ga ima, vec da ste to vi sada u nekom strahu primetili.
      sve u svemu mislim da ne treba da se brinete, pogotovu sto vas urolog nije nista primetio,
      a i analize su uredne.