Poštovani doktore. Na korenu glavića imam sitne kvržice koje, nadam se, možete videti na slici. Molim vas da mi kažete da li se radi o "hirsuties coronae glandis"? Na internetu sam gledao fotografije i čitao i pretpostavljam da nije ništa ozbiljno. Možete li mi reći na koji način se mogu odstraniti ove kvržice?

    Odgovoreno: 18. 01. 2013.
    • Poštovani,
      Da, to su biserne papule penisa koje ne moraju da se odstranjuju, sem ako vam
      prave estetske smetnje.
      ja ih odstranjujem radio talasima i mislim da je to najefikasnije.