Postovani, nakon nekoliko dana osecaja "blagog zatezanja" u donjem delu stomaka sa desne strane, uradjena je analiza urina koja je pokazala da je uzorak lako zamucen, zute boje, relativne gustine 1. 020, ph 6. 0 urobilinogen 1, leukociti 1-3, bakterije malo i dosta vlakana sluzi. Kako svi navedeni parametri spadaju pod normalne vrednosti, zanima me ova kolicina sluzi, da li je indikacija za nesto. Nekoliko dana ranije sam pila caj od uve i brusnice. Ginekoloski nalazi i uz uredni. Da li je moguce da osecaj "zatezanja " potice od ledja? Hvala!

    Odgovoreno: 18. 01. 2013.
    • Poštovana,
      Ako nemate smetnje sa mokrenjem, onda je moguca i varijanta koju spominjete.
      uostalom, ako je osecaj koji imate od strane urogenitalnog trakta, to ce brzo da se pokaze.