Poštovani, imam 24 godine i imam problema sa učestalim mokrenjem. Taj problem traje već par godina. Pijem dosta vode ali mislim da ne peterujem. Ako popijem malo vode osećam pritisak i onda idem učestalo u wc. Mokraća mi je bele boje i nekad samo malo ide a nekad dosta. Stalno osećam potrebu da idem na wc-e i uveče idem učestalo. Išla sam pre na kontrolu i nije mi urinolog radio nikakve preglede već mi je rekao da mi je takva bešika. Pila sam neke lekove ali nisam se tome dovoljno posvetila. Volela bih da mi date neki savet ili vaše mišljenje šta bi moglo biti. Hvala unapred.

    Odgovoreno: 17. 01. 2013.
    • Poštovana,
      Potrebno je da uradite sve bakterioloske preglede od urinokulture do cervikalnih i vaginalnih briseva
      na bakterije i gljivice, trihomonas, hlamidiju i obe mikoplazme.
      ako se iskljuci postojanje infekcije treba uraditi endoskopski pregled besike pa mozda i urodinamski.