Zdravo, u braku sam nekih tri mjeseca i imam problem kod supruga. Kad imamo odnos njegov miris sperme je jako neprijatan, to se pocelo desavati zadnjih mjesec dana. Malo se plasim zato sto pokusavamo da dobijemo bebu. Kod doktora nismo bili. Unaprijed hvala

    Odgovoreno: 16. 01. 2013.
    • Poštovana,
      Neka suprug uradi spermo i urinokulturu pa terapija da ide po antibiogramu.
      nakon antibiotske terapije paraprotex i probiobalance po jedno pakovanje.
      odnosi sa zastitom.
      vi posetite ginekologa.