Imam kondilome vec duze vreme. . . Przio sam ih tecnim azotom, i kodylinom, al stalno se vracaju. . . Sta je najbolja opcija za skidanje? Takodje kad povuce kozicu, izlazi mi kao neki beli sekret. . . Sta mislite o cemu se radi i sta mi preporucujete? Hvala unapred!

    Odgovoreno: 13. 01. 2013.
    • Poštovani,
      Prvo i prvo odnosi moraju da vam budu sa zastitom.
      najbolje je da idete kod nekoga ko kondilome odstranjuje radio talasima.
      za sekreciju koju opisujete koristite paraprotex i probiobalance tablete.
      videti na www. Suplementi-srb. Com