E, ovako! Problem je poceo ovako. (detaljno cu objasnjavati, cisto da pomognem) . Igrao sam fudbal cesto letos, medjutim pred zimu sam presao na mali fudbal u hali. E posle svakog fudbala od sat vremena nije mi bilo dobro vrtoglavice i mucnina, kao i naduvenost u stomaku i gasovi i retka stolica, odmah nakon fudbala. . . A mucnina traje cak do ujutru. Mislio sam desilo se bzv, medjutim to se ponavljalo posle svakog fudbala i zabrinulo me. Takodje sam primetio neku kao naduvenost u testisima, nisu onako opusteni nego zategnuti kao kad je hladno. Ali, to mi se desva i posle seksualnog odnosa, isto testisi se naduvaju kao tj kesica buda tvrdja i isto se pojave gasovi u stomaku i ponekad vrtoglavica. Sumnjam da se to desava zbog testisa. Molim vas za neki precizniji odgovor. Hvala!

    Odgovoreno: 12. 01. 2013.
    • Poštovani,
      Zbog tegoba koje imate od strane digestivnog trakta javite se gastroenterologu na pregled.
      pregledajte mokracu i uradite osnovne laboratorijske preglede krvi pa se sa tim nalazima javite urologu.