Poštovani, već više od mesec dana imam problema sa mokrenjem, bolovima u donjem delu stomaka, kao i izrazitim peckanjem u genitalnom delu. Nisu u pitanju oštri, već tupi bolovi koji se spuštaju prema desnoj nozi. Dr koja je ginekolog, konstatovala je upalu jajnika pre 15 dana. Nakon terapije sa ciprocinalom, meni se stanje nije poboljšalo. Danas sam opet bila na pregledu. Njeno mišljenje je da možda postoji infekcija bubrega i da urin sam po sebi stvara iritaciju. Molim vas za pomoć. Unapred zahvalna!

    Odgovoreno: 12. 01. 2013.
    • Poštovana,
      Treba da uradite osnovne laboratorijske preglede krvi i mokrace, urinokulturu, grupu vaginalnog sekreta,
      pregled stolice na bakterije i gljivice, vaginalni i cervikalni bris na bakterije i gljivice.
      lecenje bi islo nakon nalaza.