Postovani, imam 25 god i imam problem sa impotencijom. Tacnije, ne mogu da ostvarim dovoljno "jaku" erekciju dovoljnu za sexualni odnos sa devojkom. U vise navrata sam koristio viagru i bilo je sve ok do zadnjih 3 puta, kada sam je uzeo a i dalje nisam mogao da ostvarim erekciju. Bili smo na zlatiboru na zimovanje i tamo je sve bilo ok i to bez lekova. I kad smo se vratili kuci, probali smo bez viagre i naravno, nista. Da li mozda znate sta moze da bude uzrok tome da i sa viagrom ne mogu da ostvarim erekciju. Da li da odem lekaru i kom lekaru, urologu ili nekom drugom, ili da pocnem da pijem neki preparat za lecenje impotencije? Unapred zahvalan pozdrav

    Odgovoreno: 12. 01. 2013.
    • Poštovani,
      Predlazem promenu stila zivota i nacina ishrane.
      predlazem koriscenje suplemenata.
      umesto viagre povremeno uzimajte cialis/ dva puta nedeljno/.
      za vise imate moj meil.