Imam problem pukla mi je resica na penisu, tj nije pukla skroz nego se kao pocepala tj malo napukla ne boli me nista sve mi je ok to mi se desilo danas samo me je jedno vreme malo peklo. Da li moram na operaciju ili ce sve biti ok i zarasce? Resica se nije odvoila samo je napukla

    Odgovoreno: 11. 01. 2013.
    • Poštovani,
      Te povrede cesto zarastaju sa oziljkom koji zna da pukne pri odnosu, pa je mozda bolje da se javite urologu koji ce
      proceniti da li tu vasu povredu treba zbrinuti.