Poštovani, imam 28 godina i već duže vrijeme imam problema sa erekcijom. Nemam noćnih i jutarnjih erekcija, dok su prije jutarnje erekcije bile rijetka pojava. Tijekom masturbacije nekada mogu postići zadovoljavajuću erekciju, a nekada ne. . Tijekom seksualnog odnosa ne postižem dovoljnu erekciju i kratko traje. Inače imam problema sa proširenim venama na nogama, pa me zanima može li i to imati utjecaja?

    Odgovoreno: 11. 01. 2013.
    • Poštovani,
      Kako postizete zadovoljavajucu erekciju masturbacijom ne radi se o organskom uzroku
      vase disfunkcije, pa vam predlazem da malo promenite nacin zivota i narocito ishrane.
      ako ste u mogucnosti konsultujte psihologa.
      povremeno mozete koristiti inhibitore pde 5 /cialis, levitru/.
      suplemente mozete neko vreme koristiti za stalno.
      za vise mozete se obratiti na moj meil: bocokic@gmail. Com
      obavezno se pozovite na ovo pitanje-odgovor.