Postovani: imao sam povredu kicme moja dijagnoza je parapereza, ne osjecam polni organ vec punih 6god ima li mi pomoci?

    Odgovoreno: 09. 01. 2013.
    • Poštovani,
      Jedina mogucnost je da prvo pokusate sa pde5 inhibitorima/cialis, levitra/. Ako vam oni ne koriste sledeca mogucnost jeste davati injekcije prostaglandina e2/caverject/ u sam corpus cavernosus/u telo penisa/.
      i koriscenje aparata na principu vakuma/vep aparati/ su dobro resenje za slicna stanja.