Postovani ovako stoje moji problemi. Pre godinu dana sam imao neke probleme sa crevima na nervnoj bazi, koji su se vratila. Medjutim moj problem je bol koji imam u predelu besike tup bol nemam bolove pri mokrenju nemam krv ni u spermi ni u mokraci barem ne vidljivu. Sperma je cisto bele boje. Osetio sam bol u desnom testisu pre mesec ipo dana bio kod urolola uradjen ultra zvuk kaze ok, malo zadebljanje se primecuje na semenovodu. Urin radjen bilo sluzi i bakterija kad je uradjena urino kulturia nije bilo bakrerija malo candide. Popio sam na predlog lekara onu jednu tabletu. Medjutim neprijatno pritiskanje u besici nije nestalos a tim da se povremeni javi i neki mali bol u testisu i u nogama. Radjen je ultra zvuk sve je norlano volumen prostate je 13 sta god to znacilo. Besika normalna kao i volume, recite mi da li da opet idem kod urologa da radimo neke dodatne pretrage treba mi savet jer sam preplasen

    Odgovoreno: 11. 01. 2013.
    • Poštovani,
      Tegobe koje imate su od prostatitisa i super infekcije candidom/gljivice/.
      zato vam predlazem da radite na jacanju imuniteta i da izbegavate antibiotike koliko se god moze.
      predlazem i suplementaciju kojom bi podigli imune snage i kojom bi zamenili antibiotike.
      za vise imate moj meil ali se pozovite na ovo pitanje.