Pozdrav i postovanje, imam 26godina, ako moze molim vas da mi odgovorite na sljedece sto me malo interesuje. Ja mokrim svako sat i pol, nekada svako dva sata, pijem dosta tecnosti, nemam nikakve bolove i smetnje prilikom mokrenja, radio sam ultrazvucni pregled, sve je uredu i bubrezi i mokracni mjehur, meni samo nekada tako dosadi da po meni ''cesto'' mokrim, zanima me da li je to uredu i da li trebam neki caj piti. Pozdravljam hvala

    Odgovoreno: 09. 01. 2013.
    • Poštovani,
      Ne bi trebalo tako cesto da mokrite.
      pored ultrazvunih pregleda uradite osnovne laboratorijske preglede krvi i
      mokrace kao i urinokulturu i briseve uretre na bakterije, gljivice, trihomonas, hlamidiju i obe mikoplazme.
      sa nalazima se javite na moj meil: bocokic@gmail. Com
      prethodno me podsetite na ovo pitanje.