Kao sto se moze videti iz prilozene slike, nakon odnosa, na glansu penisa se pojavi crvenilo, kao da je upaljen. Crvenilo se samo povuce nakon 6, 7 sati. Ne pojavi se nakon svakog odnosa ali je dosta cesto. Pre 7 meseci sam imao blagi balanitis i koristio sam triderm mast 7 dana ujutru i uvece. Triderm mast jeste dosta isusio kozu glansa, ali se posle toga nije javljalo crvenilo, sve do proslog meseca. Koza glansa jeste pomala ispucala, sto se primeti kada je penis u opsustenom stanju. Da li da ponovo koristim istu mast ili je mozda bolja neka blaza krema?

    Odgovoreno: 10. 01. 2013.
    • Poštovani,
      Najbolje je da uzmete bris sa prepucijuma na bakterije i gljivice a partnerka da uradi vaginalni sekret.
      lecenje bi islo posle nalaza.
      mislim da se radi o kandidijazi pa mozete pokusati mazanje kansen masti.
      na usta mozete uzimati paraprotex i probiobalance tablete.
      videti na www. Suplementi-srb. Com