Poštovani, imam 25 godina i več godinu dana imam problema sa erekcijom, naime teško postižem erekciju i ne mogu da se uzbudim. Bio sa kod liječnika, i misli da je u pitanju seksualna averzija, međutim nije mi propisao nikakve lijekove. Dali se seksualna averzija može liječiti? Hvala, s poštovanjem!

    Odgovoreno: 09. 01. 2013.
    • Poštovani,
      Obratite se klinickom psihologu a od lekova pokusajte sa povremenim uzimanjem
      inhibitora pde5/levitra, cialis/.
      mozete slobodno koristiti suplemente.
      za vise se mozete obratiti na moj meil: bocokic@gmail. Com
      pozovite se na broj ovog pitanja.