Postovani imam problem vec 6meseci posle odnosa pojavio mi je se svrab i skidanje kozice zatim sam se javio doktoru urologu dao mi je mast sinoderm n i svrab je prestao ali su se formirale tackise na kojima se konstantno skida koza, zatim sam se javio dermatologu i dala mi je mast daktanol i hidrociklin da konbinujem, nakon toga koza mi se ocistila ali su se pojavili kondilomi njih sada uklanjam tecnim azotom. Imam devojku imamo odnos sa zastitom, posle svakog odnosa ispod zastite na glavicu pojavljuju se crvene tacke u tkivu koje nestaju nakon par sati. Sta bi to moglo biti i kako mogu izleciti takve promene? Unapred se zahvaljujem

    Odgovoreno: 09. 01. 2013.
    • Poštovani,
      Namucit ce te se tecnim azotom. Bolje nadjite urologa koji ima radio talase i to u jednoj seansi odstranite.
      predlazem vam da uzimate paraprotex i probiobalance tablete kao i ddrobs kapi/alfa d3 vit. / a partnerka
      da uradi vaginalni sekret i da uradi vaginalni i cervikalni bris na bakterije i gljivice.
      videti na www. Suplementi-srb. Com