U poslednja 3-4 meseca nekoliko puta me je zaboleo jajnik, a imala sam osecaj i kao da imam upalu besike ili kao da sam se prehladila pa mi se cesce ide u toalet. To potraje sat-dva pa prestane. Evo vec dva dana imam konstantan osecaj da moram u toalet, a ustvari ne moram, nije da me boli ili pece vec neki neprijatan osecaj. Nisam uzimala nikakvu terapiju, pila sam samo uvin caj za koji sam cula da je dobar za mokracne puteve. Posto su sada ovi praznici, i u domovima zdravlja rade samo dezurni lekari, ne znam sta da radim. Sta mi savetujete?

    Odgovoreno: 09. 01. 2013.
    • Poštovana,
      Malo kasnim sa odgovorom.
      mislim da treba da vas vide i urolog i ginekolog i da se odrade osnovne laboratorijske i ultrazvucne
      pretrage. Terapija bi tek posle toga usledila.
      druga mogucnost je da odmah krenete sa suplementacijom/paraprotex i probiobalance tablete/
      koje se uzimaju dva meseca.
      videti na www. Suplmenti-srb. Com