Suprug mi boluje od prostatourethritis chr. Pozitivan je na haldimiju ima bakteriju enterrococcus spp. Uvecem broju lekar mu je ispisao da pije citeral tbl. 2x500mg tokom 30 dana. Pije citeral vec 11 dana i danas kada sam isla da mu doktor opste prakse ispise ponovo taj lek na recept ona je rekla da ne sme jer taj lek nesme da se pije puno samo 3 dana ona je pitala urolig i o je reko da nesme da se pije toliko jer moze da mu sprzi creva. Da li mi vi mozete reci da li se sme citeral piti toliko puno i koliko se dugo treba leciti. Hvala unapred.

    Odgovoreno: 05. 01. 2013.
    • Poštovana,
      Moze da se pije i dve tri nedelje ali nije preporucljivo.
      neka ga pije deset dana a potom dovicin 1 tableta dnevno narednih deset dana.
      neka uz antibiotik obavezno uzima i probiotik.
      predlazem probiobalance tablete/probiotik sa prebiotikom/.
      videti na www. Suplementi-srb. Com
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #110687