Postovani, imam ucestalo mokrenje vec oko 2 god. Sa nokturijom. . Radila sam dnevnik mokrenja, kolicina tokom dana je normalna. Ali umesto iz 5 puta da se ta kolicina izbaci, kod mene je npr iz 10. . . Urin mi je sterilan, imala sam ureaplazmu koja moze da izazove to ali je vise nemam. Secer u krvi mi je u maju bio normalan. Urolog ne zna vise sta bi mogao da bude uzrok tome. Nocu ustajem i po 3 puta da mokrim. Jel znate mozda vi jos nesto da mi kazete sto bih mogla da uradim?

    Odgovoreno: 05. 01. 2013.
    • Poštovana,
      Uradite pregled stolice na bakterije i gljivice a mozda i pregled debelog creva.
      uradite i grupu vaginalnog sekreta, vaginalni i cervikalni bris na bakterije i
      gljivice.
      u slucaju da se izoluje candida onda se javite na moj meil: bocokic@gmail. Com