Pozdravljam, imam problem, pretopstavljam da cete me preuspjeriti da je javim urologu ali evo da probam i ovako dobiti neke moguce odgovore, naime pio sam dugo antidepresiv zoloft, nakon prestanka pijenja lijeka zoloft strašno mi je skočio libido da sam morao imati odnose i po 10 puta na dan, ako ne odnose onda masturbiranje i do 10 puta dnevno uz lubrikant libido se smirio ali sam primjetio da su sve vene na samom penisu šire nego inače, i ne smanjuju se, ne boli me nista. Pretpostavljam da se nesto poremetilo zbog pretjeranog sexa/mastrubiranja. . Inace na testisima ne primjecujem promjene, najizrazenija je vena koja ide od korjena do glavića, sa lijeve strane penisa u prilogu saljem sliku, slika je iz profila penisa sve najbolje pozdrav a. R.

    Odgovoreno: 08. 01. 2013.
    • Poštovani,
      Da, kao sto ste i sami zakljucili to je zbog preterane aktivnosti i to ce se sve smiriti.
      ako bi mogli bez zolofta to bi bilo najbolje. Imali bi normalan i libido i normalne erekcije.