Imam 18 godina i problem jer mi se kozica u predelu glavica ne spusta tako lako i ne mogu da je spustim (jer boli) da ceo glavic bude otvoren. Ne znam da li to moze da predstavlja problem pri seksualnom odnosu, tjs da li mogu da vrsim seksualni odnos? Hvala unapred. Velicina penisa negde oko 13, 14 cm u erekciji. Pozdrav

    Odgovoreno: 08. 01. 2013.
    • Poštovani,
      Pokusajte fiskulturom koze prevlacenjem preko glansa i uz koriscenje kantarionovog ulja da
      je malo prosirite da ne bi morali uraditi operaciju fimoze/circumcizija/.
      velicina je zadovoljavajuca u granicama.