Postovani dr imam problem sa prostatom vec neko vreme, naime kada idem da mokrim dugo mokrim ito tanak mlaz inace nocu slabo mokrim i ne cesto, seksualna funkcija u redu sem sto kada imam odnos nekako ne mogu da izdrzim da partnerka zavrsi do kraja vec i meni dodje u isto vreme. Dali je mozda razlo uvecana prostata i sta mi preporucujete. S postovanjem.

    Odgovoreno: 05. 01. 2013.
    • Poštovani,
      Niste naveli koliko imate godina sto je u ovoj prici od velikog znacaja.
      od toga zavisi i terapija i potrebne dijagnosticke procedure.
      smetnje sa seksom ce prestati kada sanirate prostatitis.